Vitality

  • Vitality Classic

    Vitality Classic – kliková vinylová podlaha – je perfektným riešením pre rezidenčné alebo komerčné použitie, vrátane kúpeľní. Absolútna vodeodolnosť ju robí vhodnou aj pre najviac frekventované miesta, bez kompromisov v kráse alebo komforte. Uspokojivý a jemný výsledný efekt pre Váš domov, dokonca aj pri rýchlych renováciách: montáž bez použitia lepidla a prášenia!

  • Vitality Medium

    Vitality Medium – kliková vinylová podlaha – vhodná pre frekventované priestory, posilovne s vysokou záťažou, domov s nespútanými deťmi. Alebo jednoducho prostredie očakávajúci velkolepý efekt od vašej podlahy: ak už túžíte po čomkoľvek, môže se to stať skutočnosťou. Výnimočné oderuvzdorné, okúzlujúce vďaka velkému formátu lamiel, dokonalá rovnováha medzi designom a materiálom.

  • Vitality TILE

    Vitality Tile – kliková vinylová podlaha s dekormi kameňa a dlažby. Pokiaľ by bol kameň, okrem svojej odolnosti, i teplý a komfortný na dotyk, stal by sa dokonalým materiálom. Ale nie je. Tak prečo si nevybrať odolnú a výnimočnú podlahu s kamenným efektom, ale komfortom vinylového povrchu a jednoduchosťou zámkového systému Uniclic? Vitality 33 click vo formáte dlaždíc s najlepším výsledným efektom a v hrúbke jen 4,2 mm.

Right Menu Icon

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".